Іонізатор повітря для будинку: поради щодо вибору

16

січ.

Іонізатор повітря для будинку: поради щодо вибору

   
Відтоді як світ зіткнувся з пандемією коронавірусу, все частіше люди стали замислюватися про повітря, яким вони дихають в приміщеннях. Нам важливо, щоб повітря завжди було свіжим і чистим, без жодних вірусів, патогенів та ЛОС. Іонізатор повітря може допомогти зберегти чистоту в вашому домі та навіть видалити з повітря частинки, що містять вірус COVID-19.
   
Є десятки очищувачів повітря для приміщень на вибір, але багато виробників пропонують лише розпливчасті пояснення того, як працюють їхні пристрої.
   
Правда в тому, що іонізатор повітря не є панацеєю для поліпшення якості повітря в приміщенні, але правильний вибір може допомогти вам дихати набагато краще.
   
 

Поради щодо вибору іонізатора повітря

   
 
  • З'ясуйте, де ви хочете розмістити очищувач повітря, щоб вибрати розмір, відповідний для вашого приміщення.
  • Знайдіть очищувач повітря, який добре відфільтровує шкідливі речовини, специфічні для вашого будинку або здоров'я (наприклад, видаляє лупу домашніх тварин, ЛОС, шкідливі патогени).
  • Перегляньте сертифікати, які показують, наскільки ефективно очищувач повітря фільтрує певні забруднювачі та наскільки він безпечний для вашого здоров'я.
  • Виберіть пристрій, який буде легко монтуватися і не потребуватиме постійного обслуговування.
  • Подивіться на рівні шуму (зазначені в децибелах) в технічних характеристиках продукту. Залежно від того, де ви використовуєте очищувач повітря, вам може знадобитися тихіший пристрій.
  • Підрахуйте поточне обслуговування очищувача повітря і витрати на електроенергію, щоб ви могли не хвилюватися про зайвих витратах.
   
   

Чому вибирають технологію голчастої біполярної іонізації (NPBI)?

   
  Завдяки сучасній технології голчастої біполярної іонізації, яку ми зустріли в пристроях GPS від американського виробника, ми побачили, що таке по-справжньому турбота про чисте і свіже повітря. NPBI очищає повітря в приміщенні, зменшуючи кількість переносних по повітрю твердих частинок, запахів і патогенів, одночасно знижуючи споживання енергії та вуглецевий слід. Система є доступною за ціною і простим в установці доповненням до присутньої системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря в приміщенні.
   
Всім нам відомо, що технологія іонізації (очищення) виробляє побічний озон. Але технологія GPS NPBI - це безпечне та ефективне рішення для іонізації повітря. Компанія пропонує продукти, сертифіковані за UL 2998, що є кваліфікаційним стандартом ASHRAE для викидів без озону.
   
GPS єдиний виробник, який має відразу кілька моделей біполярного іонізатора для очищення повітря з автоматичним очищенням голчастих електродів. Це забезпечує оптимальну довгострокову роботу, оскільки не вимагає заміни деталей або постійного обслуговування. Одне з головних переваг - технології GPS NPBI не зменшаться після установки.
   
Технологія голчастою біполярної іонізації GPS NPBI допомагає з усіх аспектів якості повітря в приміщенні. Крім того, на відміну від багатьох інших рішень, представлених на ринку, він також безпечний для людей, що знаходяться в приміщеннях. Це означає, що люди можуть безпечно повернутися до роботи, навчання і багато чому іншому.