Інгаляція воднем в домашніх умовах

16

січ.

Інгаляція воднем в домашніх умовах

   
У 2007 році вчені зробили прорив в області водневої терапії, де водень показав себе як потужний антиоксидант. Уже тоді активно велися обговорення про те, що введення газоподібного водню через інгаляції або вживання водневої води, може надавати лікувальний ефект.
   
У 2019, коли весь світ зіткнувся з пандемією COVID19, безліч вчених почали проводити дослідження молекулярного водню при лікуванні вірусу.
   
Професор Келя Се у своєму дослідженні дізнався, що активні форми кисню (АФК), які призводять до запальної реакції організму на патогенні мікроорганізми можна усувати за допомогою водню. В цьому випадку в організмі хворого зберігається нормальний метаболізм окисно-відновних реакцій. Якщо використовувати інгаляцію воднем щодня протягом 45 хвилин, то є можливість знизити запалення дихальних шляхів у пацієнтів з важкими формами астми та хронічної обструктивної хвороби легенів.
   
Японські вчені під час використання водневих інгаляцій відзначили ефективність в процесі відновлення пацієнтів після перенесених серцевих нападів і порушень функцій дихальної системи. Виявлено, що дана терапія сприяє:
   
  • зниженню окисного стресу на клітинному рівні, зберігаючи здоров'я;
  • захищенню організму від раку, діабету, алергії, хронічних інфекцій, вірусів, ацидозу, хвороби Паркінсона, депресії та інших хвороб;
  • підвищенню імунітету;
  • сприяє швидкому відновленню пацієнтів.
   
Користь для спортсменів
   
Вдихання водню протягом 20 хвилин в день упродовж 7 днів призвело до збільшення пікової швидкості бігу (до 4,2%) в порівнянні з вдиханням повітря. Вдихання водню також показало помітне зниження сироваткового інсуліноподібний фактор росту 1 (IGF-1).
   
Інгаляційну терапію можна застосовувати й в домашніх умовах як для профілактики, так і для лікування різних захворювань. У нашому магазині Аквалекарь є зручні водневі пляшки з функцією інгаляції. Наприклад:
   
Воднева пляшка Blue Water (BW900) - південнокорейська портативна воднева пляшка з функцією інгаляції, з високоякісною PEM мембраною, яка насичує воду виключно іонами водню. Це воднева пляшка, яка не тільки вгамує спрагу, але і нейтралізує молочну кислоту, що утворюється при інтенсивних заняттях спортом, і таким чином вбереже від болю в м'язах після тренувань. Виробляє водень для дихання в обсязі до 10 ppm.
   
   
Воднева пляшка Hibon Q10 (аналог Harmony) - використовує самі передові технології SPE і запатентовану технологію DuPont PEM. Генератор водневої води Hibon з функцією інгаляції дозволяє збагатити воду газоподібним воднем без побічних продуктів електролізу, таких як кисень, хлор, озон. Воднева пляшка Hibon виробляє водень для дихання в обсязі 20-30 см3 за 1 хвилину. Це ідеальне співвідношення ціна - якість.
   
   
Ще більше досліджень і рекомендацій від вчених з усього світу говорять нам про вживання водневої води та використання інгаляції воднем для зміцнення нашого імунітету і для боротьби з коронавірусом. Сьогодні використовують кілька методик для лікування COVID-19, багато з яких включають використання інгаляції воднем і киснем.
   
Для цього ви можете ознайомитися з генератором водню/кисню H2 Pro300.
   
   
Він використовує передові у світі технології водню з використанням твердого полімерного електроліту (SPE) і використовує титанові електроди з чистою водою в якості електроліту. Вміст кисню нижче 0.1ppm. Водень виробляється з катода, а кисень - з анода. Це ідеальне рішення для одночасної інгаляції воднем і киснем в домашніх умовах.
   
  Ми рекомендуємо:

Глечик генератор водневої води Hibon

Водневий генератор води Higen1 +