Генератор водневої води з Кореї Blue Water. Водневі пляшки, які підкорили світ

16

січ.

Генератор водневої води з Кореї Blue Water. Водневі пляшки, які підкорили світ

З 2015 року корейський центр водневого бізнесу H & Care вийшов на міжнародний ринок з лінійкою водневих пляшок Blue Water. Цей високоякісний генератор водневої води перевернув здоровий глузд, несучи революційні зміни в глобальне навколишнє середовище і здоров'я людини.

Виробники постійно роблять дослідження та інвестують, щоб стати глобальною компанією в галузі охорони здоров'я, розширивши за кордоном, в основному в Кореї. Крім того, компанія встановила тісні зв'язки в області розробки, виробництва та обслуговування, і домоглися найкращої якості у сфері виробництва і продажів.

Blue Water - це найкращий генератор водневої води в лінійці водневих пляшок з дизайном спортивної пляшки. Він виробляє воду, багату воднем, і генерує газоподібний водень, який можна споживати також і за допомогою інгаляції. Унікальність Blue Water полягає в його компактних розмірах, простоті використання і передових технологіях. Воднева пляшка живиться від довговічної літієвої батареї. Основа Blue Water оснащено електродом з платиновим і титановим покриттям, і технологією PEM (протонообмінна мембрана) для виробництва водню.

Компанія завжди хотіла створити водневий генератор води, який би вмістив в себе такі аспекти як користь, високий вміст водню, технологічність і портативність. Пляшка для водневої води втілює в собі фірмову технологію H & Care і може повністю змінити можливості водневої питної води. Створивши пляшку для води, яка генерую водень - вони створили ідеальну водневу пляшку для кожного.

   

Які особливості Blue Water

   

1. Завдяки високоякісній PEM мембрани фільтруються продукти електролізу, щоб вода насичувалася тільки іонами водню, інші продукти електролізу випускаються назовні;

2. Якісна батарея забезпечує понад 30 циклів генерації на одному заряді;

3. Для досягнення високої концентрації 1100ppb потрібно всього десять хвилин;

4. Протонообмінна мембрана DUPONT - електродні пластини, покриті нетоксичним платиновим титаном для отримання молекулярного водню для зниження шкідливого окислювального стресу.

Як працює воднева пляшка

   

1. Відкрутіть захисну кришку над мембраною генератора і відкладіть її в коробку (якщо ви не використовуєте деякий час свою пляшку - закрутіть кришку назад, щоб мембрани не засихала)

2. Натисніть на кнопку один раз, щоб включити вашу пляшку, при другому натисканні почнеться 3-хвилинний процес генерування водневої води. При натисканні 2 рази - включиться 2 режим генерації - на 10 хвилин.

Ви можете купити водневу пляшку в нашому інтернет-магазині Аквалекарь. Ми є офіційними дистриб'юторами компанії H & Care в Україні та ви також можете звернутися до нас за додатковою консультацією.

Ми рекомендуємо:
   

   

Воднева пляшка Blue Water 900

   

   

Воднева пляшка Hibon Q10 (аналог Harmony)