Генератор водневої води: Японія, Китай чи Корея?

16

січ.

Генератор водневої води: Японія, Китай чи Корея?

   
Воднева вода– найпотужніший антиоксидант, який визнаний у всьому світі. Особливо популярна вона в Японії, країні з найбільшою кількістю довгожителів. Частиною японської культури став здоровий спосіб життя. У цій країні з кожним днем розвиваються інноваційні технології здоров'я, краси та здоров'я.
   
Половина людей у всьому світі (20 з 40), які дожили до 110 років, живуть в Японії. Індекс тривалості життя (Life Expectancy Index) в Японії становить 84,6 років, в той час, як в Україні – 72,1.
   

   

У чому ж секрет японського довголіття?

   
Довголіттям імператорської сім'ї Японії поділився 125-й імператор Акіхіто. Він розповів, що крім здорового способу життя, який вели японські імператори протягом багатьох століть, вони пили особливу природну воду, що володіє особливими властивостями.
   
У 2000-х роках вченими проводилися дослідження води з джерел Японії, Франції, Мексики та Німеччини. Тоді аналізи проводили в лабораторіях, воду набирали в пластикові місткості та відвозили на дослідження. Результат не порадував, так ніякої закономірності не виявили. Але прорив в дослідженнях здійснив юний вчений, який вирішив провести аналіз води в польових умовах. За допомогою портативного приладу він виміряв вміст водню безпосередньо біля джерела води в тих місцях, де вода б'є з землі.
   
Результат досліджень всіх вразив, бо в пробах був виявлений молекулярний водень. Це і був той компонент, який намагалися знайти вчені в цілющих джерелах. Були проведені аналізи води, взятої з імператорських джерел Акіхіто. У ній також був виявлена підвищена концентрація молекулярного водню.
   
У 2007 році японськими вченими було доведено антиоксидантну активність водню. Феномен якості води обумовлюють молекули водню. Це призвело до загострення наукового інтересу до водню, як такого, який запобігає передчасному старінню і протистоїть небезпечним хворобам.
   
 

Що таке водень?

   
  Один з найпоширеніших і найлегших хімічних елементів у світі – водень (H). Існує багато різних видів антиоксидантів, але всіх їх об'єднує те, що вони – джерело водню. Однак молекулярний водень безпечніший та ефективніший.
   
Після вивчення біологічної антиоксидантної активності водню професором Сигео Ота почалися масштабні дослідження застосування водню в терапевтичних цілях. Зараз його застосовують в більше ніж 900 випадків.
   
 

Ефективність водню

   
  Молекули водню мають ряд переваг в порівнянні з іншими. Завдяки своїм невеликим розмірам вони здатні проникнути через мембрани й своєю дією пригнічувати вільні радикали в мітохондріях. Вони нормалізують обмінні процеси та функції, доставляючи корисні речовини в усі клітини нашого організму.
   
Важливо! Водень не впливає негативно на корисні вільні радикали. Що важливо для нормальної роботи метаболізму. Він усуває тільки найнебезпечніші оксиданти, не викликає негативних змін в клітинах.
   
Збагачена воднем вода – один з найбільш зручних, безпечних і простих способів доставляння молекул водню в людський організм. Оскільки вода, яку ми вживаємо, бідна на водень, для її насичення потрібно використовувати спеціальне обладнання. В асортименті «Аквалекарь» представлено безліч моделей пристроїв, які можна використовувати як в побуті, так і для комерційних цілей.
   
У цій статті ми пропонуємо зробити порівняльний огляд генераторів водневої води декількох виробників з різних країн (Японія, Корея і Китай). Для порівняння ми підібрали практично по функціональності та ціні:
   
   
Генератор водневої води – трендовий японський гаджет, який використовується для підтримки здорового способу життя, для краси, уповільнення старіння та інших цілей.
   
 

Короткий огляд моделей

     
Генератор водневої води Blue Water 900 – прилад, який виробляється в Південній Кореї, має додаткову функцію інгаляції, а також перехідник для пляшки. За допомогою цього пристрою можна насичувати воднем воду відразу ж в пляшці.
   
Портативний генератор водневої води HydroLife виготовляється в Південній Кореї. Ми розглядаємо цю модель в даному порівняльному огляді, бо її виготовляють для ринку Японії. Пристрій також можна використовувати для насичення води прямо в пляшці, для цього є спеціальний перехідник.
   
Воднева пляшка H2 Life проводиться в Китаї. Має функцію інгаляції. Встановлено світлодіодний індикатор для оповіщення про роботу генератора.
   
Аквалекарь  офіційний дистриб'ютор продукції, яку ви можете купити в нашому магазині.
   
 

Купити генератор водневої води: на що потрібно звертати увагу

   
  Розглянемо ці моделі портативних пляшок згідно з критеріями вибору:
   
1. Об'єм:
   
 • H2 Life – 300;
 • HydroLife – 350 мл;
 • Blue Water 900 – 500 мл.
   
2. Концентрація Н2:
   
 • Blue Water 900 – до 1,1 ppm (одиничка на мільйон) за 10 хв генерації;
 • HydroLife – за 2 хв генерується 0,9-1.2 ppm, за 4 хв – 1,2-1,4 ppm;
 • H2 Life – 2,2 ppm за 3 хвилини, до 3,2 ppm за 9 хвилин.
   
3. Режими роботи:
   
 • HydroLife – 2 циклу генерації: 2 і 4 хвилини;
 • Blue Water 900 – 2 циклу генерації: 3 і 10 хв;
 • H2 Life – 2 циклу генерації: 3 і 9 хвилин.
   
4. Тип живлення:
   
 • HydroLife – вбудований акумулятор 5V / 2A, 1 зарядки на 30 генерування;
 • Blue Water 900 – DC 3.7 V / 1600 mAh (літієва полімерна батарея) 20 генерацій від однієї зарядки;
 • H2 Life – вбудований акумулятор. 1 зарядки вистачає на 12- 15 генерування водню по 3 хвилини і 4-5 генерування по 9 хвилин.
   
5. Матеріал пляшки:
   
 • HydroLife – пластик Eastman Tritan;
 • Blue Water 900 – пластик Eastman Tritan;
 • H2 Life – пластик Eastman Tritan.
   
Eastman Tritan – матеріал, який виробляється без використання бісфенолу А (BPA), стійкий до механічних пошкоджень, до появи плям, не зберігає запахи, стійкий до впливу температур, прозорий як скло.
   
6. Матеріал мембрани:
   
 • HydroLife – PEM / SPE;
 • Blue Water 900 – PEM / SPE;
 • H2 Life – PEM / SPE.
   
Протонообмінна мембрана (Proton Exchange Membrane або PEM), яка є твердим полімерним електролітом (Solid Polymer Electrolyte або SPE). У ній під дією платини (яка виступає каталізатором) здійснюється електроліз. Завдяки цьому вода не піддається електролізу, в неї тільки виходять молекули водню.
   
Пластина – це серце пляшки, в ній і відбувається електроліз. Під дією електричного струму молекули води діляться на водень і кисень. В результаті чого вода насичується активними іонами водню. У цих портативних генераторах водневої води пластини виконані з титану і покриті платиною. Платина – неактивний метал, який не виходить в товщу води.  

Важливо! Якщо пластина портативного водневого генератора покрита активним металом (наприклад, мідь), то такий матеріал окислюється і виходить в воду. Після цього людина отримує в навантаження метали, що може призвести до токсичного результату.

  Як бачите, представлені для огляду генератори водневої води мають схожі характеристики за функціональністю і за якістю матеріалів. Прилади дозволяють отримати оптимальну концентрацію іонів водню в пляшечці за цикл генерації. Варто також звернути увагу на активність іонів водню в пляшці після генерації, як довго вони зберігаються. Показники в моделях виробництва Китаю та Кореї однакові – 30 хвилин. Протягом 60 хвилин концентрація водню зменшується на 40-50%. H2 Life, Blue Water 900 мають функцію інгаляції та перехідники для пляшок. HydroLife має перехідник для пляшок і може насичувати воднем не тільки воду, а й соки. У водневій терапії немає ніяких протипоказань, вона не викликає побічних ефектів. Все тому, що водень в процесі взаємодії з гідроксильними радикалами перетворює їх в молекули води. Водень запускає в роботу антиоксидантну систему людини.  

Використання водневої води

Одні з найпопулярніших форм водневої терапії, які доступні в домашніх умовах: Водневу воду також можна використовувати в косметичних цілях, роблячи маски та компреси з водневою водою. 1 стакан водневої води замінює 10 склянок звичайної води. У процесі її вживання в організмі утворюється нативна вода. Всі товари, які ви можете купити в магазині Аквалекарь – гарантовано оригінальна продукція, що підтверджується сертифікатами якості. Ми підібрали пристрої, які користуються великою популярністю на ринку Японії. Вони виробляються на фабриках Кореї та Китаю. У цих країнах набагато дешевше виробляти продукцію через дешевизну робочої сили. Попри це якість генераторів водню відповідає світовим стандартам. Аквалекарь - офіційний дистриб'ютор портативних генераторів водневої води та іншого обладнання.