Генератор водневої води – вибір для всієї родини

16

січ.

Генератор водневої води – вибір для всієї родини

На сьогодні ми все частіше стикаємося з дослідженням водневої води, яка є потужним антиоксидантом і може підвищити якість нашого життя. Для цього нам рекомендують використовувати для її приготування в домашніх умовах генератори водневої води. Але чи правда, що це дійсно якісний пристрій і він підійде для вас і ваших близьких? У цій статті ми розповімо які генератори водневої води бувають і хто їх постійний користувач.

Що таке воднева вода

   

Воднева вода - це, по суті, вода з додатковим атомом водню, цей атом водню не зв'язується з водою і присутній у вигляді вільного іона. Вода, збагачена воднем, вивчається десятиліттями, а жителі Японії її вже давно вживають замість звичайної водопровідної води для поліпшення загального здоров'я і профілактики багатьох хвороб.

Основний принцип роботи генератора водневої води - перетворення звичайної очищеної води в водневу воду шляхом електролізу (негативно заряджена вода, «катод»). У процесі електролізу відбувається подвійне збагачення води воднем - в розчиненій та газоподібній формі, що знижує рівень ОВП (окислювально-відновний потенціал) до мінус 300-800 мілівольт.

Який генератор водневої води обрати

   

Це залежить від ваших пріоритетів і кількості водню, який ви хочете у своїй воді. Щоб знайти кращу модель для себе, розгляньте наступні популярні бренди, які виробляють високоякісні пристрої. Це KYK (південнокорейська компанія), H & Care (центр водневого бізнесу, який спеціалізується по виробництву водневих пляшок), Hibon Technology (провідний постачальник медичних електронних продуктів в Китаї). Також, детально з генераторами водневої води ви можете ознайомитися в нашій статті "Як обрати генератор водневої води".

На ринку представлено безліч моделей, в тому числі від найпростіших портативних водневих пляшок, які легко брати з собою, до проточних генераторів водневої води - для насичення води воднем прямо в вашому домі.

Вибір найкращого водневого генератора води заснований на бюджеті та на продуктивності. Всі вони каталізують воду, щоб виробити більше іонів водню.

Кому варто купити генератори водневої води

   

- Спортсменам. При інтенсивних фізичних навантаженнях відбувається зневоднення і закислення організму через втрату води та утворення лактату в м'язах. Людям, які ведуть здоровий спосіб життя, завжди потрібно контролювати ОВП баланс і не допускати зневоднення організму. Дослідження довели, що воднева вода є ефективним антиоксидантом і знижує рівень ушкодження організму внаслідок оксидативного стресу. У процесі багатьох досліджень, вчені виявили, що у спортсменів, які вживають водневу воду, підвищення молочної кислоти в крові під час важкого навантаження не спостерігалося. М'язова втома, при виконанні однакового обсягу навантаження, не відчувалася. Відновлення після навантаження - скорочувалася з 28 годин до 5-6 годин.

   

- Дітям та їхнім батькам. Воднева вода, завдяки своїм властивостям наповнює організм енергією і допомагає нашій імунній системі боротися з вірусами та бактеріями. Водневий генератор води необхідний зайнятим людям, які дуже багато працюють - як розумово, так і фізично. Також тим, хто бажає поліпшити показники мозкової та фізичної активності.

   

- Літнім людям. Саме воднева вода здатна оживляти організм, покращує самопочуття і надати сили, стимулювати регенерацію клітин і сповільнювати процеси старіння, плавно нормалізує кров'яний тиск.

Ви можете купити генератор водневої води в нашому інтернет-магазині Akvalekar і також отримати якісну консультацію від наших спеціалістів.