Генератор водневої води Hibon Q10: секрети популярності

16

січ.

Генератор водневої води Hibon Q10: секрети популярності

Приватне високотехнологічне науково-дослідне підприємство Hibon давно вже зарекомендувало себе на світовому ринку як одного з кращого виробника генераторів водневої води. Їх остання новинка - воднева пляшка Hibon Q10 потрапила в саме серце: якість, дизайн і низька ціна зіграли свою роль.

Виробник використав при створенні водневої пляшки найпередовіші технології SPE і запатентовану технологію DuPont PEM. А це означає, що коли вода наливається в пляшку, вона проходить процес електролізу, який вводить водень в воду, а потім видаляє інші гази, такі як кисень і хлор. Це можливо завдяки наявності японської іонізаційної технології, що включає протонну мембрану.

Питна звичайна вода - це здорово, але вживання води, багатої воднем, що володіє антиоксидантними властивостями і яка може допомогти усунути вільні радикали та уповільнити процес старіння організму ще краще і корисніше для нас.

Сучасні дослідження показують, що більшість хвороб сьогодні пов'язані з окислювальним стресом і вільними радикалами в організмі. Навіть старіння настає швидше, якщо організм постійно піддається атаці вільних радикалів. Стрес на роботі та в сім'ї, неправильне харчування, такі звички способу життя, як куріння і вживання алкоголю, а також забруднення навколишнього середовища - все це збільшує кількість вільних радикалів в організмі.

Воднева пляшка Hibon (аналог Harmony) - це найкраще рішення для збільшення антиоксидантної активності в організмі в боротьбі з вільними радикалами. Регулярне вживання забезпечує більше енергії, кращий сон, сприяє покращенню кровообігу, детоксикації, підвищує ясність розуму, прискорює обмін речовин і уповільнює процеси старіння.

Портативний, простий у використанні та також має функції, які роблять їх кращими на ринку серед інших генераторів водневої води. Запатентована в Японії технологія SPE PEM являє собою унікальне включення, яке дозволяє постійно генерувати чисту, якісну та освіжаючу воду, багату воднем. А за допомогою функції інгаляції ви зможете насичувати свій організм корисними антиоксидантними властивостями при вдиханні водню. Дослідження не раз довели, що при комплексному застосуванні можна домогтися кращих результатів за невеликий відрізок часу.

При натисканні кнопки на водневій пляшці у вас запускається процес електролізу, при якому вводиться до 1,6 частини на мільйон (1600 частин на мільярд) чистого молекулярного водню, при цьому видаляються всі залишкові гази (наприклад, хлор і озон). Він також оснащений двокамерною технологією Titanium SPE / PEM, випускним отвором для видалення озону і хлору, сама колба з боросилікатного скла, а потужний літій-іонний акумулятор на 1200 mA дозволяє зробити до 20 циклів генерування водню без додаткової підзарядки. Його легко чистити та обслуговувати, і він служить довше, ніж більшість аналогічних продуктів на ринку, забезпечуючи відмінне співвідношення ціни і якості.

Ви можете купити водневу пляшку в нашому інтернет-магазині Аквалекарь. Ми є офіційними дистриб'юторами компанії Hibon в Україні та ви також можете звернутися до нас для додаткової консультації.