Біполярний іонізатор повітря: принцип роботи

16

січ.

Біполярний іонізатор повітря: принцип роботи

     
Біполярні іонізатори, як випливає з назви, виробляють як позитивні, так і негативні іони, припускаючи, що вони будуть заряджати плаваючі частинки та змушувати їх збиратися і випадати з повітря. Вони використовують електрику для створення іонів, які викидаються в повітря з метою зменшення кількості забруднюючих речовин.
   
Біполярна іонізація розщеплює молекули в повітрі, такі як водяна пара, на позитивно і негативно заряджені іони. Іони виникають в природі і являють собою атоми, які мають більше або менше електронів, ніж зазвичай. Ці протилежні заряди притягуються один до одного, утворюючи з'єднання. Звичайним іонним з'єднанням, які ми бачимо в повсякденному житті, є сіль (хлорид натрію). У цьому з'єднанні натрій заряджений позитивно (на один електрон менше), а хлор негативно заряджений (на один електрон більше).
   
   
Біполярна іонізація створює іони, схожі на сіль, тільки з використанням молекул повітря, таких як водяна пара (газова форма рідкої води). Коли молекули водяної пари стикаються з високою енергією іонізатор повітря, вони розщеплюються на O2- і H +, подібно до того, як коли вони розщеплюються на H+ і OH-. Іноді вони рекомбінують в реактивні гідроксильні радикали (ОН), які здатні видаляти водень з інших молекул. Наприклад, з тих, які складають значну частину патогену.
   
   
У разі біполярної іонізації позитивні і негативні іони оточують частинки повітря. Ця додана маса допомагає часткам повітря падати на підлогу і тягнутися до повітряного фільтра будівлі, щоб видалити їх з повітря. Більш того, оскільки позитивні і негативні іони оточують частинки повітря, які включають патогени (наприклад, віруси, бактерії, спори цвілі), іони відтягують водень від патогену.
   
У разі вірусу водень відділяється від його білкової оболонки. Водень є ключовим компонентом реальної структури вірусної білкової оболонки, і без нього вірус не може заразитися. Думайте про зовнішні білки вірусу як про ключі. Вони повинні відповідати правильному замку (білків на поверхні нашої клітини). Через зміни форми ключа в результаті видалення водню він більше не може міститися в замку і заражати нас.
   
У разі бактерії або цвілі, коли істотний водень віддаляється, клітина розривається, і патоген вмирає, запобігаючи таким чином інфекцію.
   
Забруднюючі речовини, пил, лупа, пилок, дим і навіть хвороботворні мікроорганізми, такі як віруси і бактерії, можуть перебувати в повітрі, яким ми дихаємо, навіть якщо ви їх не бачите.
   
Наш інтернет-магазин Аквалекарь представляє запатентовану технологію біполярної іонізації GPS NPBI від американського виробника, яка створює і випускає іони в повітряний потік, використовуючи вашу теперішню систему HVAC як спосіб доставки. Коли ці іони розсіюються по простору, вони шукають і утворюють зв'язки з частинками в повітрі за допомогою процесу - агломерацією. Це створює ефект сніжної грудки, в якому частинки починають групуватися разом. Чим більше стає скупчення частинок, тим легше вашій системі фільтрувати його з повітря. Незалежні лабораторні випробування довели, що цей процес безпечний і ефективний.
   
Технологія GPS NPBI сертифікована відповідно до UL 867 і UL 2998 як що не містить озону.
   
Детально ознайомитися і купити іонізатор повітря GPS NPBI ви можете на сайті - npbi.com.ua