Активатор води: як не купити підробку

17

січ.

Активатор води: як не купити підробку

   
За статистикою, людина в день може випити від 1 до 3 літрів води, в залежності від ситуації та особливостей організму. Кожен з нас в житті хоч раз ставив собі питання «А яку воду я п'ю?» і можливо, навіть їздив перевіряти свою воду. Якщо раніше люди набирали воду з колодязя і були впевнені в якості своєї води, то зараз це піддається сумніву. Для поліпшення якості води ми стали використовувати всі можливі засоби, від постійної покупки бутильованої води до установки фільтрів. Але ці 2 способи, як правило, досить витратна справа і знову ж таки, ми не виключаємо той факт, що якість води не покращитися.
   
Завдяки сучасним технологіям і понад 1500 досліджень нам показали, що найкраще для пиття використовувати іонізовану воду або водневу воду. Щоб збагатити воду, існують активатори води та генератори водневої води. На ринку України ми можемо часто зустріти згадки про ці пристрої, і навіть варіанти як їх зробити самостійно. В останньому випадку, ми навіть можемо таким способом нашкодити своєму здоров'ю.
   
 

Щоб зробити правильний вибір та не постраждати від шахраїв

  При виборі потрібно звертати увагу на такі характеристики:
   
  • Якість. В першу чергу, слід завжди звертати увагу на те, які технології та матеріали використовуються виробником. Наприклад, продукція таких брендів як KYK, Ionia, Iontech і Aquator побудована найкраще, і в ній використовуються найпередовіші технології серед усіх іонізаторів, представлених сьогодні на ринку, якість води, діапазони pH і ОВП, вироблені іонізаторами, не мають собі рівних. Кожен з них має всі сертифікати якості та гарантують тривалу роботу без втрати своєї функціональності згодом, що доведено незалежними тестуваннями продукції.
  • Продавець. Звичайно, кожен зі світових брендів має свого офіційно дистриб'ютора в країні, але не всі магазини можуть вам це гарантувати. Ми часто чули про те, як людина купує активатор води, а через місяць він перестає працювати. Все тому, що це просто підробка і після такого явно пропадає бажання купувати щось ще, навіть якщо це буде інший магазин. Тому, перш ніж щось купити, обов'язково звертайте увагу на те, офіційний це дистриб'ютор чи ні.
  • Співвідношення ціни та якості. Іонізатор води - це значне вкладення в ваше здоров'я і в якість води, тому тут важливо не продешевити. Не буває дешевого іонізатора води або генератора водневої води. Кожин з пристроїв виготовляється величезною кількістю людей з використанням передових технологій і дорогих матеріалів. Наприклад, пластини, які встановлюються в проточні іонізатори води виготовляються з таких міцних матеріалів, як золото, біле золото, платина і титан. Це якщо говорити про проточні іонізатори води, які розраховані на приготування лужної та кислої води в великих обсягах на сім'ю з 2 і більше людей, що б використовувати таку воду не тільки для пиття, а й для постійного використання для приготування їжі та інших речей. Якщо говорити про більш бюджетні моделі, то тут можна розглянути портативні іонізатори води, такі як Акватор. Ця лінійка іонізаторів води від литовського виробника використовує у своєму виробництві тільки екологічно чисті матеріали та для приготування живої та мертвої води використовує спеціальні електроди. На сьогодні, в Україні тільки один магазин є офіційним дистриб'ютором цих пристроїв - інтернет-магазин Аквалекарь.
  • Гарантія. Кожен магазин має вам надавати гарантію мінімум 12 місяців при купівлі будь-якого пристрою для приготування живої та мертвої води. Для цього їм потрібно бути офіційними дистриб'юторами, мати свій сервіс підтримки. З цим ви зможете бути впевнені, що ви купуєте дійсно якісний пристрій.
   
У інтернет-магазині Аквалекарь ви можете купити іонізатор води від світових брендів без переплат. Ми є офіційними дистриб'юторами та маємо всі сертифікати якості. Для детальної консультації ви можете залишити заявку на нашому сайті, і наш фахівець зв'яжеться з вами.