Активатор води, іонізатор води, олужнювач: в чому різниця? Розбираємося в поняттях

17

січ.

Активатор води, іонізатор води, олужнювач: в чому різниця? Розбираємося в поняттях

   
З кожним днем ​​інтерес до живої та мертвої воду стає сильніше. Дослідження від вчених з усього світу показали нам, що лужна вода набагато корисніше, ніж звичайна водопровідна вода. У пошуку відповідного пристрою для приготування лужної води, ми можемо зустріти такі назва, як активатор води, іонізатор води, електроактиватора води, олужнювач.
   
 

Чи є між ними різниця?

   
Насправді, різниці немає, це одне й те ж саме.
   
Іонізатор води - це пристрої, призначені для підвищення якості та користі для здоров'я, пов'язаних з питною водою. Активатор води підключається до водопроводу і встановлюється на стільниці, також є портативні прилади, які підключаються тільки до розетки. В основному, портативні іонізатори води розраховані для приготування живої та мертвої води в невеликій кількості. Потім пристрій використовує процес електролізу для поділу води на кислі та лужні потоки. Саме в лужній воді й укладена користь для здоров'я.
   
Таким чином, іонізатори води, по суті, працюють як «електролізери води». Електрохімічний процес, який створюється пристроєм, буде відкачувати воду для створення більш кислої води (для побутових дезінфекційних цілей) і більш лужної води (для питних цілей).
   
Іонізатори води також впливають на негативний окислювально-відновний потенціал (ОВП) води. ОВП - це здатність води діяти як антиоксидант. Якщо у води більш негативний потенціал ОВП, то вона буде кращим антиоксидантом.
   
Звичайно, не всі іонізатори води однакові, і деякі з них мають більшу функціональність у порівнянні з іншими.
     

Проточні іонізатори води

     
Такі електроактиватора води зазвичай потрібно підключати до змішувача на кухні, щоб отримати прямий доступ до водопроводу. Це означає, що вся ваша водопровідна вода буде іонізована. Коли звичайна водопровідна вода надходить в іонізатор, її карбонатні мінерали - мінерали кальцію і магнію - перетворюються в мінеральні гідрати. Це називається контрольований процес електролізу.
   
Негативні електрони притягають позитивні іони з води, а негативно заряджені іони притягуються до позитивно заряджених електронів. У цьому процесі утворюється відновлена ​​лужна вода, а також окислена вода, яка зберігається окремо в системі.
   
Такі прилади оснащені додатковими фільтрами для того, щоб видаляти типові шкідливі домішки, такі як хімічні речовини, важкі метали та патогени.
   
У нашому інтернет-магазині представлені проточні іонізатори води від світових брендів KYK, IONIA, EOS HITECH і Iontech.
   
   
 

Портативні іонізатори води

   
Такі прилади розроблені спеціально для приготування лужної та кислої води не тільки перебуваючи вдома, а й для того, щоб була можливість взяти з собою такий пристрій на дачу або в подорож. Він розрахований на приготування живої та мертвої води в обсягах до 3 літрів. Найпопулярніші та надійніші портативні активатори води - це лінійка пристроїв Акватор від литовського виробника.
   
У виробництві компанія використовує тільки екологічно чисті матеріали та керується останніми технологіями. З випуском кожного нового електроактиватора води, компанія надає своїм клієнтам якісний пристрій з удосконаленими функціями. Цей пристрій славиться не лише своєю портативністю, а й функцій приготування срібної води. Його не потрібно нікуди вмонтувати, досить увімкнути його до розетки, залити водою і вибрати на зручному циферблаті те, що вам потрібно.
   
У нашому інтернет-магазині Akvalekar ви можете купити сертифікований іонізатор води та отримати якісну консультацію від наших спеціалістів.