Активатор води Акватор. Як зробити живу воду вдома

16

січ.

Активатор води Акватор. Як зробити живу воду вдома

У 1995 році в Литві відкрила свої двері компанія Burbuliukas. За 26 років на ринку, вони впевнено тримати свою позицію, як виробники кращих портативних іонізаторів води для приготування живої води. Для цього вони стали використовувати електроліз води, щоб поліпшити нашу воду і наповнити її самими корисними властивостями для нашого організму.

Ця компанія нам знайома найбільше своєю лінійкою активаторів води Акватор, які використовують тільки екологічно чисті матеріали, також вони мають всі сертифікати якості, що показує їх якість і безпеку у використанні.

Головні переваги активатора води Акватор

   

1. Приготування живої води та мертвої води.

Вода важлива для кожної клітини, тканини та органу нашого тіла. Кращий спосіб уникнути зневоднення: пити багато води протягом дня.

Лужна вода це потужний антиоксидант і стимулятор, який допомагає покращити здоров'я людини. Її підвищений вміст водню забезпечує більшу гідратацію, ніж звичайна вода, особливо після важкого тренування.

Кислою водою заведено називати воду з pH менше ніж 7.

Мертва вода вже давно зарекомендувала себе в косметологічних цілях, як для пом'якшення і розгладження шкіри, для зменшення лупи та для поліпшення здоров'я наших волосся, для закапування в ніс при простудних захворюваннях, для обробки ран і трофічних виразок, активно застосовується при захворюваннях шкіри (екземі, вугрової висипки, грибкових захворюваннях), для миття овочів і фруктів (знищує хвороботворні бактерії).

2. Приготування срібної води.

Срібна вода - це біологічно чиста вода, збагачена іонами срібла які знищують не тільки бактерії, але і віруси.

З давніх-давен використовувалося срібло від отрут і інфекцій, сьогодні його властивості доведені науково, і осрібнювач води часто використовуються в побуті.

За допомогою срібного посуду, ложки або монети важко перетворити звичайну воду в «срібну», оскільки природна дисоціація ускладнена тонкою плівкою оксиду на поверхні срібла і принципово повільним виділенням іонів у звичайних умовах.

Для приготування срібної води найкраще використовувати іонізатори води Aquator - срібна вода, отримана шляхом електролізу в побутовому іонізаторі, не містить добавок, стабілізаторів, барвників і консервантів - в них нема потреби.

3. Контроль якості води.

У електроактиватора води вже вмонтований прилад для визначення кількість солей у воді, яку ви використовуєте для приготування іонізованої води. Перші 40 секунд при включенні приладу відбувається оцінка вашої води, якщо вода відповідає ГОСТу, то прилад приготує вам воду із заданими параметрами. Якщо ж ви використовуєте для приготування води, воду очищену з використанням системи "зворотного осмосу", а більшість води в бутлях, використовується саме такий спосіб очищення, або в воді виявиться надмірну кількість вмісту солей, то прилад видасть повідомлення на табло і запропонує замінити воду.

4. Портативність.

Якщо порівнювати з іншими іонізаторами води, то їх зазвичай потрібно монтувати під раковину або на стільницю, підключати до вашого водопроводу. У випадку з Акватором - цього робити не потрібно. Його легко можна взяти з собою на дачу, в поїздку, на відпочинок, його вага складає всього 1180 гр, а для приготування живої води потрібно буде тільки налити в прилад звичайну воду.

Наш інтернет-магазин Аквалекарь вже давно є офіційним дистриб'ютором компанії в Україні. Для наших клієнтів ми надаємо 100% гарантію на 2 роки. На нашому сайті ви можете ознайомитися і купити будь-який активатор води з лінійки Акватор на ваш вибір, все залежить тільки від кількості людей і вашого бюджету.